KONST / Litografier / Färglitografier 16426293
nr 1642 6293
Sixten Fager
(f. 1920), Sverige
Färglitografier, 6 st, Yttermått inklusive ram: 23x32-53x25 cm. Signerad
Sixten Fager, född 1920, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:42:03